top of page
  • X-10 blogger

Na targach z LYO

„Konstrukcja sprawdza się świetnie.”

- z niemałą satysfakcją przedstawiamy wrażenia naszych klientów po 3 imprezach targowych:

Stoisko X-10 marki LYO podczas targów
LYO na targach

„Szybka budowa, składanie, transport bezproblemowy i w tej aranżacji naszej robi wrażenie.”

Konstrukcja, którą przygotowaliśmy dla naszych klientów ma 9 m szerokości, 3 metry wysokości i jeden metr głębokości, który wykorzystany jest na zaplecze. Dodatkowym elementem stoiska jest stojak prezentacyjny, na którym rozmieszczone zostały torebki z żywnością. Życzeniem klienta było aby kluczowymi elementami zestawu były moduły X-10 o długości 140 cm aby całość była łatwa w transporcie. Jest ich trzydzieści tak więc razem składają się w bryłę o przekroju 50x60 cm. Połączone są szesnastoma kostkami, które spajają całość na rogach. Środkowa część stoiska tworzy niewielkie pomieszczenie, które służy jako zaplecze. Materiałem pokrywającym ściany są czarne kotary, które tworzą tło dla produktów i zdjęć. Kompozycja jest prosta ale doskonale sprawdza się w swojej roli.

Konstrucja o wysokości 3 metrów tworzy tło do prezentacji żywności.
Scenografia dla produktów

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że prezentowana podczas targów żywność, nie jest zwyczajną żywnością o długim terminie przydatności do spożycia. Bazą dla producenta jest 100% naturalnych składników.

Rama z kratownicy X-10 z siecią linek do zawieszenia torebek z jedzeniem lyofilizowanym.
Stojak X-10 do przezentacji żywności

Jak to opisują na swojej stronie: „Do przygotowania naszych posiłków używamy tylko naturalnych składników. Nie dodajemy żadnych konserwantów i sztucznych dodatków. Z dumą używamy ziół i przypraw, uprawianych na naszych plantacjach. Osobiście znamy rolników, którzy uprawiają nasze owoce, warzywa i przyprawy. Nasi dostawcy są dokładnie sprawdzani w celu zapewnienia wysokich standardów jakości żywności. Smak prawdziwego posiłku."

Na lekkiej ramie z X-10 wiszą torebki z żywnością liofilizowaną
X-10 tworzy ramę dla liofilizatów

Jakość tkwi w szczegółach: "Najpierw gotujemy, potem liofilizujemy. Przyrządzanie potraw przed procesem liofilizacji jest unikalną technologią wprowadzoną przez LYO FOOD, która zapewnia świeży i naturalny smak produktom LYO EXPEDITION.

Proces liofilizacji pozwala na zachowanie oryginalnej formy i kształtu wszystkich składników. Dzięki temu nasze posiłki nie tylko smakują ale także wyglądają jak domowy obiad."

Siła w prostocie: X-10, kotara, produkty i to już wszystko!
X-10 bazą dla ascetycznej prezentacji

24 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page