top of page
  • X-10 blogger

Lekko i bezstresowo!

Zaktualizowano: 19 sty 2022

Samodzielny wyjazd na targi zagraniczne - to możliwe i wcale nie takie trudne.


Polski producent odzieży i sprzętu turystycznego firma Milo prezentował swoje produkty podczas targów w 2021 roku. Przedstawiciele firmy odwiedzili dwie ważne w tej branży imprezy Halls&Walls Vertical Pro Friedrichshafen oraz Salon de l'Escalade Lyon. Tym razem firma zdecydowała się na zakup własnego stoiska i zabranie go z Polski.


Stoisko zostało drobiazgowo przygotowane. Zaprojektowano je w taki sposób aby można je było ustawić w dwóch konfiguracjach 4x6 i 3x5 metrów. Obydwie miały tę samą wysokość równą trzy metry. Podstawowym założeniem było wykorzystanie modułów kratownic X-10 CROSSwire w taki sposób aby część wspólna dla obu konfiguracji była jak największa. Cały zestaw składał się z 78 elementów o łącznej długości nie większej niż 50 mb, ważył nie więcej niż 45 kg, jego objętość była nieco większa niż 0,5 m3. Co ciekawe najdłuższy element zestawu miał tylko 140 cm długości.


Do transportu konstrukcji stoiska oraz jego wyposażenia wykorzystano samochód osobowy FORD TRANSIT CUSTOM w wersji Long. W montażu uczestniczyły dwie osoby. Jak się dowiedzieliśmy: - ‘Montaż i demontaż trwał chyba około godziny, może mniej, w bardzo nie spiesznym tempie’. Chcieliśmy się również dowiedzieć, co zostało zrobione lepiej niż poprzednim razem? - ‘Wcześniej mieliśmy stoisko aluminiowe, więc teraz było duuużo lżej i duuużo szybciej!!! O czym jeszcze warto pamiętać? - ‘Przy stoisku o wysokości 3m trzeba mieć ze sobą drabinę a nawet dwie’ - ‘W zależności od możliwości transportu, nie które małe elementy można już poskręcać przed wyjazdem.’


W galerii zdjęć poniżej możesz obejrzeć efekt tych wyjazdów.


11 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page