top of page
musisz wiedzieć
modułowy system wystawienniczy X-10 CROSSwire
elegancka kratownica X-15 EXPOwire
składana kratownica X-20 TRUSSwire

Autoryzowany dystrybutor
kratownic

Autoryzowany dystrybutor modułowego systemu wystawienniczego; kratownic X-10 CROSSwire, X-15 EXPOwire, X-20 TRUSSwire firma Base Promotion Services Sp. z o.o., właściciel marki i strony www plastikowekratownice.pl.

Sprzedajemy projektowane i produkowane w Danii moduły plastikowych kratownic oraz akcesoria i oświetlenie. Doradzamy przy wyborze optymalnego systemu do Państwa potrzeb. Projektujemy stoiska, ścianki i inne konstrukcje targowe, scenografie eventowe wraz z reklamą na banerach, lekkim materiale z nadrukiem sublimacyjnym, PCV lub innych nośnikach.
Firmy zainteresowane dystrybucją systemów kratownic X-10 CROSSwire,  X-15 EXPOwire,  X-20 TRUSSwire wspieramy dedykowaną ofertą.

galeria
Base Promotion Historia

BASE PROMOTION SERVICES SPÓŁKA Z O. O.
80-176 Gdańsk

Miłosna 1
NIP: 604-015-48-30
regon: 221549114

Bank: BNP PARIBAS BANK POLSKA SA Konto: 57160013031843681070000001

Telefon: 692 276 137
Fax: 58 301 36 65
E-mail: kratownice@basepro.pl

Base Promotion Services Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży produktów reklamowych. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą gadżetów, upominków, ubrań i nakryć głowy. Dla naszych klientów przygotowujemy zabawki, maskotki, materiały wystawienniczo-ekspozycyjne i materiały POS. Nasze produkty to zarówno produkty katalogowe jak i dedykowane produkcje, importowane i krajowe.
 

Historia firmy:

1990r. – Powstaje firma Base Promotion Service jako działalność gospodarcza założona przez Panią Barbarę Sergot-Golędzinowską, zajmująca się importem gadżetów reklamowych z Europy Zachodniej.

2008r. – przekształcenie w spółkę z o.o., której właścicielem i Prezesem zostaje Barbara Sergo-Golędzinowska

2011r. – zmiana wcześniejszej nazwy na Base Group w celu wydzielenia działalności związanej z reklamą od pozostałej działalności Spółki

2011r. – powstaje nowa spółka: Base Promotion Services Sp. z o.o., która przejmuje wcześniejsze działania firmy związane z reklamą materialną. Poszerzony skład wspólników wnosi know-how w zakresie zakupów związanych z potrzebami agencji eventowej oraz importem.

2013r. – rozpoczęcie współpracy w zakresie importu plastikowych kratownic X-module – pierwsze partie towaru X-20 TRUSSwire dostarczone do klientów w Polsce

2014r. – stoisko plastikowekratownice.pl odnosi sukces na targach RemaDays w Warszawie. Rozpoczynamy dystrybucję X-10 CROSSwire w kolorze czarnym.

2015r. – kolejny rekord wysokości wieży w hali Expo XXI - stoisko plastikowekratownice.pl z kratownic X-10 osiągnęło wysokość 8 m i było jednym z najlepiej widocznych.

2016r. - kolejna ciekawa, lekka konstrukcja na targach Event Mix w Warszawie tym razem o wysokości 6 m ma za zadanie zaciekawić przedstawicieli branży eventowej.
X-10 CROSSwire w kolorze białym dostępne w ciągłej sprzedaży.

2017r. - udział w konferencji Forum Branży Eventowej 2017 w Warszawie; pierwsza konstrukcja w kształcie mostu o szerokości 5 m i duże zainteresowanie ze strony organizatorów eventów. X- 15 EXPOwire dostępne w bieżącej sprzedaży i na zamówienie.

Wieza 5,8 m wysokości, 2x2 m w podstawie.
modułowy system wystawienniczy X-10 CROSSwire
modułowy system wystawienniczy X-10 CROSSwire
modułowy system wystawienniczy X-10 CROSSwire

Wieża reklamowa, która może stanowić centralną część stoiska lub stać w narożniku.


Zajmuje 4 m2 podłogi a powierzchnia reklamy wynosi 48 m2.
Waga konstrukcji wynosi zaledwie 47 kg a montaż konstrukcji nie powinien zająć więcej niż 20 minut w 2 osoby.
Dobra na wyposażenie scenografii eventu lub estrady.

>>więcej

Samodzielne stoisko o wymiarach pięć na pięć metrów.


Stworzone z myślą o prezentacji produktów w otwartej przestrzeni na stoisku targowym typu 'wyspa'.
Konstrukcję stoiska można w łatwy sposób przebudować tak by wieża znajdowała się w rogu stoiska, tworząc w ten sposób stoisko narożne.

>>więcej

Miniaturowe stoisko narożne o dużej wysokości.


Konfiguracja z wieżą o wysokości 6 m zapewnia dobrą widoczność stoiska z każdego kierunku mimo niewielkiej powierzchni podstawy.
Łączna powierzchnia reklamowa ścian stoiska to około 35 m2. 

>>więcej

kontakt panel
bottom of page