top of page

Regulamin i polityka prywatności

Zapisując się do naszego newslettera i podając nam swoje imię, nazwisko oraz email i numer telefonu, wyrażasz zgodę na ich zapisanie na naszej liście oraz ich dalsze przechowywanie i przetwarzanie.  Wyrażasz również zgodę na przesyłanie na ten adres informacji handlowych.

W celu przygotowania ofert, realizacji zamówień i obsługi posprzedażowej oferowanych towarów i usług zbieramy, przechowujemy i przetwarzamy takie dane osobowe jak: imię, nazwisko, email, numer telefonu.
Przekazanie tych danych innym podmiotom możliwe jest jedynie w sytuacji gdy jest to konieczne do realizacji i obsługi sprzedaży w szczególności firmom kurierskim lub spedycyjnym.

 

W procesie przetwarzania danych osobowych stosujemy zasady obowiązujące w przepisach prawa, w tym w szczególności w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady [ UE ] 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

Twoje dane przechowywać będzie firma Base Promotion Services Sp. z o.o. w porozumieniu z firmą Freshmail SP. z o.o.

Base Promotion Service Sp. z o.o.

80-176 Gdańsk

ul. Miłosna 1

NIP: 6040154830

FRESHMAIL SP.Z O.O.
AL. 29 LISTOPADA 155C
31-406 Kraków
NIP: 6751496393

Każdy, którego dane osobowe są zbierane może zażądać od Administratora

  • dostępu do swoich danych osobowych

  • sprostowania danych osobowych

  • usunięcia lub przeniesienia danych osobowych

  • ograniczenia przetwarzania danych osobowych

Może również wnieść sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych.

Aby skorzystać z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem pod adresem kratownice[at]base.pl. Administrator wykonuje żądanie w okresie do 30 dni od jego przekazania. 

Dane osobowe takie jak: imię, nazwisko, email, numer telefonu zbieramy, przechowujemy i przetwarzamy w celu sprawnego przygotowania ofert, realizacji zamówień i obsługi posprzedażowej oferowanych towarów i usług oraz w celu przesyłania spersonalizowanej informacji handlowej.


Dane te będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji zamówień i usług gwarancyjnych. Po tym czasie dane będą przechowywane wyłącznie na potrzeby dochodzenia roszczeń oraz przesyłania spersonalizowanej informacji handlowej.

kontakt
bottom of page