top of page

Tak się składa, że to proste!

musisz wiedzieć

Modułowy system kratownic: X-10 CROSSwire, X-15 EXPOwire, X-20 TRUSSwire; wszystkie zaprojektowane zostały i produkowane są w Danii. Podstawowe elementy każdego z systemów to kostka i moduł kratownicy. Dzięki nowatorskiemu połączeniu tych elementów możliwa jest realizacja niemal każdego projektu ekspozycyjnego; od konstrukcji nośnej oświetlenia eventowego, nagłośnienia czy multimediów, po lekkie stoisko targowe.

Plastikowe kratownice, wbrew nazwie, zbudowane są ze stali, aluminium i materiału kompozytowego. Zastosowane materiały zapewniają im lekkość i wytrzymałość. Odporność na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne sprawia, że plastikowe kratownice mogą być wykorzystane wewnątrz budynku oraz podczas imprez plenerowych. Sprawdź informacje techniczne.

Moduły kratownicy systemu X-20 TRUSSwire mają szczególną właściwość: można składać je na płasko. Spłaszczenie modułu podczas transportu i magazynowania przekłada się na wymierne oszczędności miejsca, a co za tym idzie również kosztów. Możliwość składania nie wpływa negatywnie na inne właściwości modułów. Kratownica X-20 TRUSSwire o przekroju 20 cm utrzymuje obciążenie 400 kg na 2 metrowym odcinku przy masie własnej 4,7 kg. Maksymalna długość przęsła bez podpór zbudowanego w systemie X-20 wynosi 8 m.

Kostki każdego z systemów wykonane są według jednego uniwersalnego projektu i można łączyć je z modułami z każdej z 6 stron. Co więcej, wszelkie drobne elementy łączące kostki z modułami [ śruby, podkładki, nakrętki ] zostały zredukowane do niezbędnego minimum. Są one zintegrowane z modułem kratownicy, dzięki czemu nie ma konieczności pamiętania o nich. Ułatwieniem montażu są również duże wygodne zakończenia śrub, które pozwala połączyć ze sobą elementy systemu gołą ręką. To sprawia, że realizacja projektu nie wymaga narzędzi, ani wyspecjalizowanej ekipy.

Montaż i demontaż plastikowych kratownic jest prosty i szybki, co ma szczególne znaczenie podczas eventów lub targów. Dzięki kompozytowej powłoce kratownicy działania te przebiegają w ciszy co jest istotne szczególnie podczas montaży nocnych.

Modułowe systemy kratownic to rozwiązania reklamowe bez ograniczeń rozmiaru i kształtu. Pozwalają one zbudować scenografię wydarzenia czy horyzont sceniczny a gotową konstrukcję,
w razie potrzeby, powiększyć o kolejny moduł. Umożliwiają one zastosowanie różnych nośników reklamy: bannera, ekranu lub monitora. Dowodzą swej przydatności wszędzie tam gdzie kształt lub rozmiar konstrukcji trzeba wielokrotnie modyfikować.

Wizualizacją i doradztwem przy doborze systemu zajmuje się obsługa sprzedaży z plastikowekratownice.pl.

galeria
modułowy system wystawienniczy X-10 CROSSwire
elegancka kratownica X-15 EXPOwire
składana kratownica X-20 TRUSSwire
kontakt panel
bottom of page