top of page
  • X-10 blogger

Lekkie, łatwe i wygodne! Znane drobiazgi i nowe rozwiązania.

Zaktualizowano: 3 sty 2023

Ostatnie dwa lata nie były szczytowe w zakresie sprzedaży. Cóż, uznaliśmy, że chwilowe spowolnienie i rynkowe turbulencje to doskonała pora na innowacje. Mogliśmy spokojnie eksperymentować i przetestować pomysły na które wcześniej nie było czasu. Ostatecznie znaleźliśmy nowe sposoby na usprawnienie tego co już działało i uruchomienie tego co było niesprawne. Jeśli pytacie o konkrety to proszę: kratownice X-10 CROSSwire są świetne i w kolorze białym i czarnym. To wiedzą wszyscy. Kluczem do sukcesu są drobiazgi. Drobne elementy montażowe, które poszerzają zakres działania produktów i pozwalają odpowiedzieć na potrzeby klientów.



X-10 CROSSwire mocowanie UNIwersalne
Mocowanie UNI_wersalne


Po pierwsze wyprodukowaliśmy nową serię mocowania uniwersalnego. Ci którzy znają jego eleganckie czarne, matowe wykończenia wiedzą, że mają do czynienia z wielozadaniowym i eleganckim produktem. Trudno wyliczyć wszystkie jego zastosowania. Podam kilka dla zobrazowania ich różnorodności: płyty typu D-bond, kotary, kratownice do kratownic pod dowolnym kątem, reflektory, nagłośnienie, blendy fotograficzne, materiały POS.


Na bazie mocowania uniwersalnego na życzenie klienta opracowaliśmy system montażu kotar. Wspólnie stworzyliśmy efekt scenograficzny znany z teatru i połączyliśmy go z konstrukcją kratownicy X-10. Producent kotar zaproponował użycie czarnego drążka o średnicy 30 mm. Drążek podwiesiliśmy na regulowanej długości pętli z linki. Prosto ale skutecznie. Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania i jednocześnie zadowolił zamawiającego.



sposób montażu UNI X-10 CROSSwire
sposób montażu UNIwersanego mocowania X-10

Drugim efektem współpracy jest system prezentacji produktów – linka-linka zbudowany w oparciu o ramę z kratownicy. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego naciągu linek skrzyżowanych ze sobą pod kątem prostym powstało rozwiązanie zgodne z naszą filozofią - lekkie, łatwe w transporcie i wygodne w montażu. Na napiętych linkach mocować można produkty o niewielkiej – do 2 kg - wadze. W przypadku ostatniej prezentacji były to małe opakowania z żywnością liofilizowaną wyposażone w euro-dziurkę, które można przypinać małym plastikowym karabinkiem.


Trzecim ale mam nadzieję nie ostatnim produktem jest prosta guma spinająca kratownice w 4-paki. Uzupełnia ona linię przydatnych drobiazgów i choć trudno może porównywać jej wdrożenie z wynalezieniem koła ale zdecydowanie ułatwia ona pracę magazynową i transport kratownic X-10 CROSSwire. Kluczem do opracowania odpowiedniego rozwiązania była grubość i długość użytej gumy. Dwie gumy, po jednej na każdym końcu trzymają elementy w ryzach i pozwalają postawić je pionowo lub wygodnie położyć, bez ryzyka, że moduły kratownicy będą się przesuwać. Paczkę czterech kratownic można przenosić jedną ręką.


Co pojawi się w 2023 roku - może zupełnie nowe produkty? Działamy z nową energią i kreatywnością. Może macie pomysły, które powinniśmy zrealizować? Zapraszamy do współpracy!

Dwie części mocowania i śruba łącząca
Mocowanie UNIwersalne zdjęcie z bliska

15 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page