Tak się składa, że to proste!

 
  • elegancka

  • wygodna

  • mocna

  • śruba montażowa M8

  • moduły do 240 cm

  • jeden sytem - jedna kostka

galeria; elegancki modułowy system eventowy

Modułowy system eleganckich kratownic X-15 EXPOwire to rozwiązanie reklamowe i targowe bez ograniczeń rozmiaru i kształtu. Pozwala zbudować stoisko targowe, scenografię wydarzenia a gotową konstrukcję, powiększyć o kolejny moduł.

Kratownica X-15 EXPOwire dzięki niepowtarzalnej, duńskiej stylistyce sprawdza się w projektach stoisk i scenografii eventów. Jedna uniwersalna kostka pozwala montować moduły z każdej z 6 stron. Śruba M8 z wygodnym, eleganckim motylkiem z tworzywa przyspiesza montaż. Jest ona zintegrowana z modułem i zawsze na miejscu. Tu znajdziesz szczegółowe informacje techniczne o kratownicy X-15.

Wprowadzanie zmian konstrukcji ułatwia dedykowany program projektowy 3D - X-sketch, który można pobrać ze strony www. Umożliwia on wykonanie wizualizacji, podaje listę elementów, a także przyspiesza wycenę.

 
więcej...
 
modułowy system wystawienniczy X-10 CROSSwire
elegancka kratownica X-15 EXPOwire
składana kratownica X-20 TRUSSwire

    Napisz do nas: 

Miłosna 1
80-176 Gdańsk
Polska
Piotr Łopuchin
plopuchin[at]basepro.pl
Tel: 692 276 137

© 2017 by plastikowekratownice.pl

X-15_EXPOwire_kratownica_025

stoisko targowe 5x5 m z kratownicy X-15. Elegancki modułowy system wystawienniczy precyzyjnie wykonany i zaprojektowany w Danii. Moduł mocowany jest do kostki za pomocą wygodnej śruby M8 z motylkiem. Do zamontowania modułu wystarcza dokręcenie 2 śrub. Maksymalna długość modułu 240 cm.